Eesti Hotelli ja Restorani Personali Agentuur (EHRA) kellele?

Eesti Hotelli ja Restorani Personali Agentuur, lühendatult EHRA, on kavandatud ühe kindla majandusharu (tertsiaalsektor) lihttööliste ja professionaalide otsinguks.

Püsiklientide loend:

Carmen Grupp
Double Coffee
Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkool
Eesti Tarbijateühistute Keskühistu
Eesti Vabaõhumuuseum
Fazer Amica
Meriton Hotels
mtü Kultuur ja Perekond
Olde Hansa restoran
Olevi Residents
Olympic Casino
Peetri Pizza
Pizza Grande
Restoran Peppersack
Reval Hotels
Sagadi mõis
Sindbad Kebab
Tallink Grupp
Tallinna Teeninduskool
Uniquestay Hotellid

Kontrollimata tööjõud. Iseteenindus

Isteteenindav personaliotsingusüsteem jaguneb kaheks põhimõtteliseks osaks: andmebaasiks ja kuulutusteleheks. Mõlemaid saab äriklient hallata ise, ilma kõrvalseisja abita.Kuigi oleme abiks kuulutuste levitamisel, ei sekku EHRA otsingu ja valiku protseduuri. Seetõttu ei saa me võtta vastutust tulemuse kvaliteedi eest.

Kontrollitud tööjõud. Personali eelvalik ja otsing. Agentuuriteenus

Tarvidusel saame Teie jaoks sooritada sobiva kandidaadi eelvaliku- või otsinguMajanduslikult õigustab agentuuriteenuse kasutamine ennast siis, kui soovite hoida kokku inim- ja ajaressurssi. Samuti võimaldab eelvaliku või otsinguteenuse sisseostmine hoida madalal ettevõtte kommunikatsioonikulud.

Koolitused. Agentuuri teenus

Viime läbi e- ja sisekoolitusi. Kuna kirjastame majandusliku suunitlusega Veebikiri.ee , oleme koolitused koondanud lehele: http://koolitus.veebikiri.ee Tähele tasub panna, kõik koolitused on EHRA era- ja äriklientide jaoks 10-30% odavamad. Koolituste hinnad algavad 9,9-st eurost ja sisaldavad käibemaksu. Lisainfo meililt: koolitus[ät]veebikiri.ee või läbi EHRA tagasisidevormi … 

Turunduskommunikatsioon. Reklaam. Agentuuri teenus

Nagu ütleb miljardär Donald Trump – “Niisiis ära karda ennast kiita, kui oled midagi kiiduväärset korda saatnud” (Pegasus 2006:55). Pakume Teile sobivat väljundit läbi majandusliku aktsendiga veebi(aja)kirja Veebikiri.ee, mida EHRA välja annab. Reklaami hind alates 12 eurost, täpsem info siit … Ühendust võib võtta ka läbi EHRA tagasisidevormi …

Iseteenindus. Lühi-, Püsi- või Ülipakett?

Püsipakett? See on pikima kasutuskestvusega (365 päeva) ja võimsaim iseteeninduslik EHRA ärikliendi pakett. Lühipakett on seevastu 30 päevase kasutuskestvusega lihtne kuulutustepakett ühele ettevõttele. Maksumus 6 € (sh KM). Pakumeme Ülipaketti, mis sisaldab toitlustusettevõtetele mõeldud mahukat koolitust. EHRA.ee ei sekku (iseteenindusliku)värbamise protseduuri. Põhjalik kirjeldus tabelina avaneb siit…

Iseteenindus. Kasutajatunnused ja kuulutuste avaldamine

Aktiveeritud kasutajanimi ja salasõna saadetakse kõigile äriklientidele koheselt pärast registreerumist.  Esmakordse ärikliendi kuulutused ilmuvad u. kolmetunnilise viitega. CV andmebaasi töösse lülitamine toimub pärast seda, kui Klient on tasunud arve.
Kasutuslepingut saate lugeda siit…

Iseteenindus. Varjatud tööotsija

Tegemist on vaba valikuga, mõned inimesed ei ole nii edevad, et enda elulookirjeldust avalikult publitseerida.
Teisalt, ujedus ei ole ainuke seletus, sageli ei vaja mitmed tipp-spetsialistid lihtsalt liigset tähelepanu.

Iseteenindus. Andmebaasi avanemine

Andmebaasi avamine toimub orienteeruvalt kolme kuni nelja tunni jooksul pärast arve tasumist.

Isteenindus. Kuulutuse koostamine

Suunatud sõnum sisaldab detailset infot töökoha ja töö iseärasuste ning kandidaadile esitatavate nõudmiste kohta. Niisugune kuulutus kutsub kohale suhteliselt vähe, kuid samas töökohale sobivamaid kandidaate. St. värbamise käigus käivitub nn. eneseselektsioon, mis võimaldab vähendada hilisemaid valiku kulusid. Lihttööliste värbamisel on oluline märkida kuulutusse palgapakkumine. Üldsõnaline ja esoteeriline (segane) väljenduslaad reeglina toetab sõnumit, kuid ei motiveeri kandideerima  

Iseteenindus. Automaatlähetus

EHRA Automaatlähetus on lahendus, mis loodud tööturu pikaajaliseks monitoorimiseks. Teisisõnu, automaatlähetussüsteem võimaldab Teil aja jooksul luua ainult Teid huvitavate karakteristikutega töötajate andmebaasi. Sisuliselt on tegemist mugavuslahendusega.
EHRA OÜ
Äriregistri number 10777818
Swedbank a/a 221017178351
IBAN nr.:EE10419095
Tel/Fax: +372 656 1157
GSM: +372 50 19 179
Skype: EHRA
E-post: info[ät]ehra.ee
Postiaadress:
Tallinn, Vabaõhumuuseumi tee 31, 13521
Registreeringu number EV Majandus ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandustegevuse registris STT000070
Kiiretes küsimustes palume kontakteeruda tööpäeviti kl. 9.00 – 17.00 telefonil: +372 50 19 179
Palun võtke julgesti ühendust…

Elektroonilise arve saadame Teile elektronpostiga tööpäeva jooksul, pärast registreerumist. Lühi- ja Püsipaketi kasutajatele paberkandjal arvet ei väljastata. Küll tekib ärikliendi keskkonda vastav link, millelt on võimalik teostada väljatrükk.

Tagasiside…