Looduslikud abinõud aitavad võidelda stressi ja unetuse vastu

Sisuturundus

Aasta ilusaim ja valgeim aeg on taas kiiresti lähenemas– jõulud. Siiski on sel ajal ka suurenenud stress, mida ei põhjusta mitte ainult pühade lähedus, vaid ka aastalõpuaruanded, firmapeod ja lasteüritused.

Kuigi see stress ei ole suuresti tõsine vaimuhaigus, leidub apteekides toidulisandeid ja ravimeid stressi tunnuste ning sellest tingitud tagajärgede leevendamiseks. Apteekrid väidavad, et stressiga võitlemisel on abiks isegi looduslikud abinõud nagu rahvalauludes mainitud rahustav palderjan, piparmünt ja meliss.

Suurepärane abiline stressi raviks on Exitress , mis sisaldab kõiki kolme koostisosa. See on registreeritud käsimüügiravim, mille juhendi kohane kasutamine ei kujuta endast ohtud inimese tervisele. Exitress i toimet ja kõrvaltoimeid on hästi uuritud, ja õigesti kasutades ei tekita ravim sõltuvust.

Kliinilistes uuringutes on näidatud, et Exitress parandab une kvaliteeti ja annab ravitoime unetuse korral. On oluline märkida, et see aitab stressirohketes olukordades rahulikuks jääda, sealhulgas vältida vererõhu tõusu ja südame löögisageduse kiirenemist stressi ja samuti stressieelsetes olukordades. Lisaks ei põhjusta Exitress uimasust ega vähenda kontsentratsiooni, olenemata kasutamise kestusest.

Kui aga unetus ja uinumisraskused on suuremaks probleemiks, aitab suurema doosiga palderjani käsimüügiravim Exitress. Tuleb meeles pidada, et kuigi nii Exitress kui ka Exitress sisaldavad looduslikke koostisosi, ei ole nad toidulisandid. Apteekrid rõhutavad, et toidulisandid erinevad ravimitest selle poolest, et nende efektiivsust ei ole kliiniliselt tõestatud ega ole läbi viidud kliinilisi uuringuid. Selle tulemusena võib toidulisandite kasutamine kaasa tuua laiema hulga kõrvalmõjusid, seega tuleb nende müüki ja kasutamist

Aasta stressirohkel ajal on uni ja harmoonilised aistingud olulisemad kui kunagi varem, seega hoolitsege oma tervise eest, valides Exitress – testitud ravimid!

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Foto: ZENTIVA

uudised