Logi sisse
PAKUN TÖÖD

Eraklient

Hea Eraklient!

Kui Teil on juba kasutajatunnuseid – sisenege palun EHRA-sse SIIT… Olles esmakordne külastaja alustage CV loomisega SIIN… Kasutajaks registreerumine/CV koostamine võtab aega umbes 5- 10 minutit ja on TASUTA.

Korduma Kippuvad Küsimused:

EHRA? Kellele ja miks?

Kõigile, kes otsivad tööd või praktikat toitlustuse- ja majutuse vallas. Eesti Hotelli ja Restorani Personali Agentuuri, lühendatult EHRA näol on tegemist turismi- ja toitlustusalase personaliotsingusüsteemiga.

Miks luua EHRA kasutajakonto? Sest nii jõuavad teieni värsked tööpakkumised. Enne teisi.

Alustage SIIT…

Kuidas alustada?

Lihtsalt liikuge SIIA…

Sisestage:
* ees-ja perekonnanimi,
* e-posti aadress,
* maakond,
* elukutse (kui elukutsed on mitu, eraldage need komaga, näiteks: kokk, teenindaja jne.)
* postiaadress.

Soovikorral saate lisada foto ja videotutvustuse – soovitame seda teha. Samuti soovitame kirjeldada ennast professionaalses võtmes.

* CV loomine  jätkub erialaste oskuste reaga, misjärel saab soovikorral (vabatahtlik) lisada viite oma sotsiaalmeedia kontole.
* kuigi hariduse ja töökogemuse read on vabatahtlikud (juhuks kui õpite ja teil ei ole veel diplomit ja töökogemust) on tegemist väga olulise osaga elulookirjeldusest ja soovitame need read täita nii põhjalikult kui võimalik. Tegemist on erialase CV võtmekohaga.

EELVAADE on vaheetapp, mille eesmärgiks on CV-d üle vaadata. Kasutajal tekib võimalus CV-d muuta  või kinnitada. CV kinnitamine on valik mis juhatab keskkonda ja annab võimaluse kandideerida ametikohale.

 

EHRA kasutajatunnused

Pärast CV kinnitamist saadetakse teie e-posti aadressile link mille abil saate luua endale sobiva salasõna. Juhul kui olete salasõna unustanud, või soovite seda muuta, klikkige palun SIIA…

Vältimaks võimalikke turvariske, on väga tähtis, et kasutajanime ja salasõna ei teaks mitte keegi peale TEIE enda. Hea salasõna on pikk, ning sisaldab lisaks tähtedele ka numbreid. Vajadusel leiate salasõna generaatori SIIT…

Minu EHRA (kasutajakonto, töölaud, järjehoidjad, tööteavitused)

Kui olete loonud CV leiate kõik olulised jaotused (sisseloginuna) rippmenüüst: Minu EHRA, mis jaguneb neljaks:

  1. Minu konto – üldjaotus, mis võimaldab vahetada salasõna või logida välja;
  2. Tööotsija töölaud, siin saate CV-d täiendada, kustutada, märkida peidetuks või lisada soovikorral uue elulookirjelduse (näiteks inglisekeelse);
  3. Järjehoidjad, nagu nimi ütleb see on seadistus – mis aitab koondada huviväärseid tööpakkumisi (tööpakkumiset juures paiknev nupp: JÄRJEHOIDJA LISAMINE);
  4. Tööteavitused ehk mugavuslahendus, mis annab võimaluse teie e-posti aadressile saata huviväärseid tööpakkumisi.

Kandideerimine

Toimub lihtsalt. CV loomise järgselt liikuge SIIA… Valige huvipakkuv ametikoht. Valige KANDIDEERI. Koostage lühike lisatekst (näiteks: Tere! Soovin  kandideerida antud ametikohale); märkige CV ja saatke avaldus ära.

Ühtlasi soovitame häälestada tööteavitussüsteemi (rippmenüü – Minu EHRA – tööteavitused).

Lisaküsimused on lahkesti oodatud

Vastame teile 24-48 tunni vältel, sõltuvalt küsimuse keerukusest.