Logi sisse
PAKUN TÖÖD

Tantsi hommikuvalguseni ilma valuta jalgades!

Sisuturundus

Suvi läheneb kiiresti, saabuvad pikad soojad päevad ja lühikesed valged ööd. Ja mis veel äratab suveromantikat rohkem kui pikad päikeseloojangutega täidetud õhtud? Suvi, see on pidude ja puhkuse aeg. Paraku võivad veenilaiendid rikkuda need mõnusad õhtuid, tuues endaga kaasa ebameeldiva valu, mis takistab nautlemist. Kahjuks mõjutab see haigus paljusid inimesi, kuid vähesed teavad kõige praktilisemaid ravimeetodeid.

Veenilaiendid on laialt levinud haigus ja väga aktuaalne probleem. Veenilaiendid ehk laienenud veenid on kõige sagedasem veenide haigus. See on halva vereringe sümptom, mille põhjustab veresoonte elastsuse puudumine. Tõsine veenide haigus mõjutab igat teist elanikku, sest sageli mõeldakse oma jalgade tervisele liiga hilja. Kuid sama sageli pöörduvad inimesed veeniprobleemidega kirurgiliste ravimeetodite poole, valides operatsiooni, ilma et nad oleksid enne proovinud probleemi lahendada ravimitega.

Apteekides on saadaval flebotroopsed käsimüügiravimid, mis on väga tõhusad alajäsemete kroonilise venoosse puudulikkuse korral. Mikroniseeritud diosmiin ja hespiridiin on kliinilistes uuringutes osutunud kõige tõhusamaks. Apteekides on saadaval Hesio 500mg, mille tavaline annus on 1 tablett 2 korda päevas. Lisaks on apteekides saadaval Hesio 1000mg tabletid, mis sisaldavad mikroniseeritud diosmiini ja hespiridiini ning mille ööpäevane annus on vaid 1 tablett päevas, mistõttu on seda palju mugavam võtta.

Kirurgiline sekkumine on viimane samm veenilaiendite ravimisel. Enne seda saab paljud probleemid lahendada õige ravimi kasutamisega. Pea meeles, et õigeaegne ravi võib ära hoida vajaduse kulukate kirurgiliste operatsioonide järele.

Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

Foto: Jill Wellington: https://www.pexels.com/photo/lady-in-beach-silhouette-during-daytime-photography-40192/