Erinevused tavaliste hotellikasiinode ja online kasiinode vahel

Sisuturundus

Viimastel aastatel on online kasiinod muutunud üha populaarsemaks, kuid hotellides leidub siiski vahel ka veel traditsioonilisi kasiinosid. Mille poolest erinevad virtuaalsed mänguruumid traditsioonilistest kasiinodest? Selles artiklis oleme kokku kogunud kõige olulisemad võrdluspunktid.

Kasiinosaal vs virtuaalne ruum

Üks ilmselgemaid erinevusi on muidugi see, et tavakasiinod eksisteerivad füüsiliselt, samas kui veebikasiinod eksisteerivad virtuaalses ruumis. Vanasti nõudis kasiino külastamine ametlikku riietust, millega kaasnes kindel kasiino etikett ja ikka leidub neid, kes seda glamuurset traditsiooni austavad, kuid tänapäeval pole see enam nii levinud. Samas veebikasiinode puhul saab alati riietuda nii, nagu meeldib, ei mingit etiketti ega nõudeid riietusele.

Samuti kaasnevad füüsilise kasiinoga mängukogemused, mille puhul mängitakse hasartmänge tulesid ja helisid täis kohas, kuid virtuaalseid mänge saab mängida diivanilt või kus iganes. Need on kaks täiesti erinevat kogemust.

Sotsiaalne aspekt

Kuigi mõned veebikasiinod pakuvad live mänge, kus saad reaalajas teiste mängijatega mängida, on see siiski teistmoodi kogemus kui füüsiliselt teiste kõrval mängides. On inimesi, kelle jaoks muudab just suhtlemine teiste inimestega traditsioonilistes kasiinodes mängimise nii lõbusaks. Seda eriti kui tegemist on hotelliga, kus on palju inimesi, kellega suhelda ning kogemusi jagada.

See aga teisest küljest muidugi tähendab, et virtuaalses kasiinos ei pea jällegi mängimise alustamiseks ootama laua vabanemist.

Boonused ja tasuta mängud

Üks suurimaid eeliseid, mis online kasiinol füüsilise kasiino ees on, on nende pakutavate boonuste ja tasuta mängude hulk. Boonused on tavaliselt üks tõhusamaid viise veebikasiinode jaoks mängijate meelitamiseks. Abiks on ka kasiinomängude demoversioonid, kuna need võimaldavad mängijatel proovida kasiinomänge tasuta ja harjutada oma oskusi ilma ühtegi eurot panustamata.

Makseviisid

Teine veebikasiinode eelis on see, et nad pakuvad rohkem erinevaid makseviise sisse- ja väljamaksete tegemiseks. See muudav veebikasiinodes tehtavad maksed ka kiireks ja turvaliseks, kuid seda vaid juhul kui tegemist on ametliku ja litsentsi omava kasiinoga. Veendu, et veebikasiinol, kus mängid, on nii tegevusluba kui ka mängude läbi viimiseks nõutav litsents, nii ei pea sa kasiino turvalisuse pärast muretsema, kuna Eesti litsentseeritud kasiinod on oma mängijate turvalisuse tagamiseks Maksu- ja Tolliameti poolt väga reguleeritud.

Privaatsus

Kui oled üks neist inimestest, kes hindavad hasartmängudes osalemisel oma privaatsust, on samuti veebikasiino parem valik kui tavaline mängusaal. Väga raske on oma identiteeti varjata tavapärases kasiinos, kus mängijad näevad teisi isiklikult, kuid veebikasiinodega on seda lihtsam teha. Siiski raha panustamiseks on vajalik oma isiku tuvastamine (näiteks ID-kaardi või mobiil-ID abil), kuid seda infot sinu isiku kohta ei tohi kasiino teistega jagada.

Kui oled huvitatud veebikasiino proovimise ideest, on mõistlik eelnevalt kasiinosid võrrelda, et leida endale sobivaim ning mitte valida esimene ettejuhtuv mänguleht. Sellise võrdlusteenuse pakkujaid on palju, näiteks Casino Cupid, kust leiad ainult ametlikud veebikasiinod.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Foto: Pexels.com

uudised