Logi sisse
PAKUN TÖÖD

Eestis tundmatu – Waffle House

Mis ei tähenda, nagu siinmail vahvleid valmistada ei osataks. Pigem vastupidi, toonases Volta`s toodetud vahvlirauad, mitte üksnes ei aita küpsetada ülihäid vahvleid; vaid need on muutunud ajas ka kultusesemeteks. Millekski, mida antakse tänu oma töökindlusele edasi põlvkonnalt põlvkonnale. Ning mis kannavad oma olemuses häid hetki, mil kogu pere saab kokku selleks, et süüa – jah, muidugi vahvelid.

Samuti leiab otsija Eestist päris mitu väga vahvat vahvlikohvikut. Aga võrgustikuna riiki katvaid vahvlimaju, näiteks nagu kiirsöögikohad, mille peamine toode on hamburger, kodukamaral ei leidu. Põhjuseks ilmselt turu tagasihoidlik maht ja kultuurilised eripärad.

Join 442 other subscribers

Seetõttu ongi allolev Youtube`i klipp ühtviisi nii hariv kui huviväärne. Ettetõttavalt: Waffle House (WH Capital, L.L.C) on ameerika restoranikett mis tegutseb 25-s USA osariigis (enamik asukohti paikneb lõunas, kus kett on piirkondlik kultuuriikoon):

Lõpetuseks, kui kõik ülalolev vastupandamatut isu tekitas, siis eestikeelsest veebist leiab ridamisi vahvliretsepte, alustada võiks näiteks siit…

Foto: https://www.facebook.com/WaffleHouse/

Discover more from Eesti Hotelli ja Restorani Personali Agentuur

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading